Målning England 1800-tal

108100

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England, 1800-tal): "A Surrey cornfield", bär signatur, olja på duk, 25x40 cm

Konst, Måleri

Målning England 1800-tal

Budhistorik (6 bud)
72877
74295
72877
70035
70034
700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.