Severin Nilsson olja

108096

NILSSON, Severin (1846-1918): Landskap, olja på duk, signerad Severin Nilsson, 28x47 cm

Konst, Måleri

Severin Nilsson olja

Budhistorik (42 bud)
70638
11 000
74773
10 500
70638
10 000
74771
9 800
70638
9 600

Slutpris SEK:
11 000
1 108 EUR, 1 258 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.