Philip von Schantz blåbär

108075

SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Blåbär i kruka, signerad Schantz 78, numrerad 152/155, färglitografi, 39x53

Philip von Schantz blåbär

Budhistorik (3 bud)

74538
2 400
66983
66078
1 600

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.