1700-tals porträtt

108071

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Porträtt av präst, monogramsignerad AET 80, olja på duk, 73x62 cm

Dukskador och färgbortfall

Konst, Måleri

1700-tals porträtt

Budhistorik (6 bud)
74403
74361
74031
74030
950
67491
900

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.