Ivor Abrahms skulptur

108055

ABRAHAMS, Ivor (född 1935): "Amsterdam park", signerad och daterad 71, 6/6, skulptur/blandteknik, höjd 20 cm, längd 41 cm

Konst, Skulptur

Ivor Abrahms skulptur

Budhistorik (7 bud)
75616
3 800
76277
3 600
75616
71438
69368

Slutpris SEK:
3 800
363 EUR, 408 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.