Akvarell New York

108053

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Vattendrag, signerad o daterad W Koch, Bourse, New York 1910, akvarell, 27x31 cm

Konst, Måleri

Akvarell New York

Budhistorik (8 bud)
74433
73709
950
73709
750
70049
700
73671
650

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.