Oljemålningar Parismotiv

108046

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 2 st., parismotiv, otydligt signerade, olja på duk, 23x28 cm vardera

Konst, Måleri

Oljemålningar Parismotiv

Budhistorik (29 bud)
74450
5 000
74447
4 800
74449
4 600
74447
4 400
74437
4 200

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.