P G Thelander etsning

108042

THELANDER, Pär Gunnar (född 1936):"Ara araruna" signerad PG Thelander, etsning, 20/26, 15,5x11,5 cm

P G Thelander etsning

Budhistorik (2 bud)

68440
68148

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.