Isberg Mynttorget

108040

ISBERG, Fredrik (1846-1909): Mynttorget, monogramsignerad FI, akvarell, 10x15,5 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Isberg Mynttorget

Budhistorik (12 bud)
74387
1 600
74385
74383
1 400
74382
1 300
74381

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.