Robert Haglund stockholmsmotiv

108039

HAGLUND, Robert (1844-1930): Nybroplan i början av Birger Jarlsgatan, signerad och daterad (18)96, tusch o blyerts, 21x31,5 cm
Publicerad: G Nordensvan "Mälardrottningen", 1896

Konst, Måleri, Stockholmiana

Budhistorik (46 bud)
74114
5 800
69693
5 600
69619
5 400
69692
5 400
69619
5 200

Slutpris SEK:
5 800
560 EUR, 636 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.