Marja Ruta oljemålning

108036

RUTA, Marja (född 1942): " Födelsen", signerad M. Ruta, olja på duk, 125x140 cm

Konst, Måleri

Marja Ruta oljemålning

Budhistorik (7 bud)
73986
2 800
73437
2 600
71655
2 400
66683
71653

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.