Henri Vincenot oljemålning

108023

VINCENOT, Henri (1912-1985): "Quai Henri IV", signerad H Vincenot, olja på pannå, 41x33 cm

Konst, Måleri

Henri Vincenot oljemålning

Budhistorik (7 bud)
74284
2 600
74069
2 400
69038
1 600
69037
1 400
66999

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.