Skulpturgrupp Triebner

108022

SKULPTURGRUPP, porslin, Ens & Eckert Triebner, omkring 1900, höjd 43 cm

Skador, lagningar

Keramik/Porslin

Skulpturgrupp Triebner

Budhistorik (5 bud)
74110
3 800
73954
72397
71166
1 900
67175
1 800

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.