Bordspendyl alabaster

108005

BORDSPENDYL, Frankrike, 1800-tal, alabaster och brons med porslinsplaketter, pendel i form av flicka i gunga, höjd 48,5 cm

Bruksslitage

Klockor/Ur

Bordspendyl alabaster

Budhistorik (6 bud)
73248
70940
2 800
70931
69031
67770

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.