Edvard Rosenberg oljemålning

107986

ROSENBERG, Edvard (1858-1934): Aftonrodnad över insjölandskap, signerad och daterad Edv. Rosenberg 1920, olja på duk, 58x94 cm

Konst, Måleri

Edvard Rosenberg oljemålning

Budhistorik (15 bud)
72378
3 400
73673
3 200
72378
73668
2 800
72378
2 600

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.