Lars Erik Falk gouache

107983

FALK, Lars Erik (född 1922): Komposition, signerad och daterad LEF 1953, gouache, 7,5x6,5 cm

Konst, Måleri

Lars Erik Falk gouache

Budhistorik (18 bud)
73978
73964
73956
950
73963
950
73956
900

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.