Elli Hemberg oljemålning

107978

HEMBERG, Elli (1896-1994): Blomsterstilleben,
signerad och daterad Elli Hemberg 1927, olja på duk, 61x50 cm

Konst, Måleri

Elli Hemberg oljemålning

Budhistorik (6 bud)
75690
4 200
73011
71715
450
71713
71711

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.