Amfora nysilver

107974

AMFORA, med glasinsats, nysilver, England, stämplad RAM Birmingham, höjd 46 cm

Bruksslitage, glasinsats med mindre nagg

Diverse

Amfora nysilver

Budhistorik (2 bud)

72784
66011

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.