Axel Thorsen Schovelin oljemålning

107966

SCHOVELIN, Axel Thorsen (1827-1893): Landskap med figurer, signerad AT Schovelin 1863, olja på duk, 101x136 cm

Smärre färgbortfall

Konst, Måleri

Budhistorik (13 bud)
73623
10 000
73621
9 200
73618
8 200
73617
6 200
73616
5 200

Slutpris SEK:
10 000
965 EUR, 1 096 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.