Skålfat 1800-talets slut

107964

SKÅLFAT, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, förgyllt och reliefer i koppar, höjd 31 cm

Diverse

Skålfat 1800-talets slut

Budhistorik (6 bud)
73625
1 900
67172
1 800
73624
1 800
67172
1 700
73619
1 600

Slutpris SEK:
1 900
181 EUR, 204 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.