Hjalmar Falk akvarell

107951

FALK, Hjalmar (1856-1938): Kustvy, signerad Hjalmar Falk, akvarell, 18x29 cm

Konst, Måleri

Hjalmar Falk akvarell

Budhistorik (8 bud)
73549
1 700
71549
1 600
71549
1 400
73548
1 300
71549

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.