Gräddkanna silver

107950

GRÄDDKANNA, silver, stämplad 1841, invändigt förgylld, vikt ca 548 g

Buckla

Silver

Gräddkanna silver

Budhistorik (25 bud)
73267
2 600
73153
2 400
73266
73153
73265
1 900

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.