Skulptur

107948

SKULPTUR, på sockel, bemålat och förgyllt trä, totalhöjd 75 cm

Lagning

Konst, Skulptur

Skulptur

Budhistorik (9 bud)
73505
65148
73501
65148
650
73500
600

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.