Carl Erik Baagoe oljemålning

107933

BAAGOE, Carl Erik (1829-1902): Skepp i hög sjö, signerad och daterad Baagoe 1896, olja på duk, 84x130 cm

Färgbortfall

Konst

Carl Erik Baagoe oljemålning

Budhistorik (36 bud)
73996
15 500
74020
15 500
73996
15 000
74017
14 500
73996
14 000

Slutpris SEK:
15 500
1 561 EUR, 1 773 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.