Ernfried Wahlqvist oljemålning

107926

WAHLQVIST, Ernfried (1814-1895): Kustbild med figurer, signerad och daterad E Wahlqvist 1874, olja på duk, 38x59 cm

Smärre färgbortfall, krackelyrer

Konst, Måleri

Budhistorik (31 bud)
73471
7 200
72616
7 000
73469
6 800
72616
6 600
73468
6 400

Slutpris SEK:
7 200
725 EUR, 824 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.