Bord 1800-tal

107918

BORD, 1800-tal, mahogny, höjd 75, diameter 108 cm

Fanerskador

Bord 1800-tal

Budhistorik (17 bud)
73324
3 200
73079
73322
73079
2 400
73046

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.