Målning omkring 1900

107914

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Hönsfamilj, otydligt signerad, olja på duk, 55x49 cm

Konst, Måleri

Målning omkring 1900

Budhistorik (17 bud)
70766
2 800
72687
2 600
70766
71833
70766
1 900

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.