Barock bord Malmköping

107913

BORD, barock, 1700-tal, spår av målning, höjd 79, 120x80 cm
PROVENIENS: Hovsjö gård, Gula Byggningen i Malmköping

Barock bord Malmköping

Budhistorik (3 bud)

71388
6 400
70642
5 600
66991
3 200

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.