Ivan Hoflund oljemålning

107911

HOFLUND, Ivan (1887-1948): Kalmar slott, signerad och daterad Ivan Hoflund, olja på duk

Mindre hål

Konst, Måleri

Ivan Hoflund oljemålning

Budhistorik (9 bud)
73403
4 200
67397
73401
3 800
67397
3 600
67395

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.