Stig Borglind Dalagårdar Svärdsjö

107908

BORGLIND, Stig (1892-1965): "Gamla dalagårdar", Svärdsjö, signerad Stig Borglind, 37/50, etsning och torrnål, 19,5x49 cm

Blekt

Budhistorik (7 bud)
65349
650
73235
600
65349
550
73232
500
65349

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.