Skrivbord nyrokoko

107907

SKRIVBORD, 1800-talets slut, nyrokostil, mahogny, höjd 79, 118x66 cm, nyckel finns

Lagningar

Skrivbord nyrokoko

Budhistorik (21 bud)
73334
1 900
73189
1 800
73189
1 700
73333
1 600
73189

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.