Arvid Öström stilleben

107901

ÖSTRÖM, Arvid (1889-1955): Stilleben med tussilago och blåsippor, olja på pannå, signerad, 18x23 cm

Konst, Måleri

Arvid Öström stilleben

Budhistorik (10 bud)
73295
700
73305
650
73295
600
73251
550
73074
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.