Peder Duke färglitografier

107897

DUKE, Peder (1938-2003): (3 st) Kompositioner, signerade och daterad -91, -92, -96, färglitografier, varierande mått, oramade, i mapp

Peder Duke färglitografier

Budhistorik (13 bud)
72277
950
68789
900
71390
900
68789
750
69118
700

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.