Stockholmsmotiv oljemålning

107876

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Stockholmsmotiv, monogramsignerad och daterad 1885, olja på duk, 50x73 cm

Lagning

Konst, Måleri

Stockholmsmotiv oljemålning

Budhistorik (4 bud)

73068
2 800
73064
69420
1 400
65424

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.