Roberto Matta färgetsning

107873

MATTA, Roberto (Chile 1911-2002): Komposition, signerad Matta, 24/50, färgetsning, 36,5x48 cm

Roberto Matta färgetsning

Budhistorik (27 bud)
73163
2 400
73162
73151
73157
1 900
73151
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.