Richard Mortensen färglitografi

107871

MORTENSEN, Richard (1910-1994): Komposition, signerad och daterad Mortensen 66-67, 56/75, färglitografi, 46x30 cm

Budhistorik (5 bud)
73119
73114
950
68624
900
66037
850
65428
500

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.