Bägare i silver Johan Westerberg Piteå

107860

BÄGARE, silver, Johan Westerberg Piteå, 1800-tal, svisselerad dekor, höjd 6,5 cm

Mynning med skador

Silver

Budhistorik (6 bud)
72494
700
71423
600
68928
550
64275
500
64273

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.