Bägare i silver

107851

BÄGARE, silver, Moskva, 1800-tal, rocailledekor, höjd 7,5 cm, vikt ca 65 g

Botten med lagning, bristningar

Silver

Bägare i silver

Budhistorik (7 bud)
72528
1 900
72483
1 800
70846
1 700
72481
1 600
70846

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.