Bord 1930-tal

107841

BORD, 1 par, 1930-tal, lådor i sargen, fanerat med rot, höjd 79, diameter 47 cm

Fanerskador

Bord 1930-tal

Budhistorik (10 bud)
72942
6 200
67169
6 000
67169
5 600
72936
5 400
67169

Slutpris SEK:
6 200
624 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.