Bägare i silver

107825

BÄGARE, 3 st., en stämplad Olof H. Bergström, Uppsala 1816, delvis med svisselerad dekor, höjd ca 10-11 cm, vikt ca 210 g

Delvis med gravyr, skador

Silver

Bägare i silver

Budhistorik (11 bud)
71798
1 300
72322
71798
72308
71798
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.