Fat Kina Japan Imarifärger

107823

FAT, 2 st., Kina, 1700-tal, FAT, 2 st., Japan, imaridekor, diameter ca 27/32 cm

Sprickor, nagg, lagningar

Keramik/Porslin

Fat Kina Japan Imarifärger

Budhistorik (5 bud)
72343
500
71707
450
72341
71707
63903

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.