Ann-Gerd Linander oljemålning

107815

LINANDER, Ann-Gerd (samtida): "Aurora - Morgonrodnaden", signerad och daterad AG Linander - 94, olja på duk, 81x117 cm

Konst, Måleri

Ann-Gerd Linander oljemålning

Budhistorik (7 bud)
72421
700
72059
650
69811
600
72057
600
69811
550

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.