Byrå gustaviansk

107795

BYRÅ, 1700-tal, gustaviansk, fanerad med flertal träslag, skiva av kalksten, höjd 84, 106x56 cm, nycklar finns

Renoverad och kompletterad

Byrå gustaviansk

Budhistorik (10 bud)
71814
6 000
70636
5 800
70471
4 200
69649
69629
3 800

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.