Toilettebord empire

107794

TOILETTEBORD, mahogny, empire, 1800-tal, höjd 148, 104x50 cm

Nyckel saknas, skador, lösa listdelar

Toilettebord empire

Budhistorik (8 bud)
72067
71210
1 900
70641
1 600
70506
69862
600

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.