Konsolhylla i barockstil

107764

KONSOLHYLLA, patinerad gips, barockstil, med förgylld kvinnofigur, höjd 41 cm

Lagningar

Diverse

Konsolhylla i barockstil
Budhistorik (2 bud)

69581
68301

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.