Skålfat i tenn

107757

SKÅLFAT, tenn, stämplat Jacob Sauer 1756 (mästare i Stockholm 1733-1765), diameter 40 cm

Hål samt lagning

Diverse

Skålfat i tenn

Budhistorik (11 bud)
71374
850
71237
71287
71237
750
71226
700

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.