Bengt Lindström litografi

107752

LINDSTRÖM, Bengt (född 1925): Figurkomposition, signerad Lindström, 19/50, litografi, 47x37 cm

Bengt Lindström litografi

Budhistorik (21 bud)
72288
1 700
72302
1 700
72288
1 600
72294
1 600
72288

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.