Bengt Lindström litografi

107750

LINDSTRÖM, Bengt (född 1925): Figurkomposition, signerad Lindström, 3/50, litografi, 37x47 cm

Bengt Lindström litografi
Budhistorik (9 bud)
68735
900
66542
850
68734
66542
750
63844
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.