Bengt Lindström litografi

107749

LINDSTRÖM, Bengt (född 1925): Figurkomposition, signerad Lindström, 3/50, litografi, 37x47 cm

Bengt Lindström litografi

Budhistorik (21 bud)
71383
1 300
71372
71381
71372
71378

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.