Tavlor benarbete

107748

TAVLOR, 1 par, bemålat benarbete, Kina, 1900-talets första hälft, med kalligrafi, diameter 17,5 cm

Ramarna med skador

Diverse, Orientaliskt

Tavlor  benarbete
Budhistorik (3 bud)

71245
850
70685
550
68283

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.